Nieuwjaarsreceptie 2017Op 25 januari was BM-Z te gast bij BMW garage Juma voor onze eindejaarsreceptie. Juma was niet alleen zo gastvrij om zijn accomodatie ter beschikking te stellen, maar nam voor ons ook de catering voor zijn rekening. Hiervoor en voor zijn vertrouwen in onze vereniging zijn we Gunther Van Lent en zijn team dankbaar.De realisaties van het voorbije jaar overlopen en de toekomstige projecten werden voorgesteld.Met 50 inschrijvingen wordt de interesse in onze vereniging bevestigd, en hopen we de kandidaat leden overtuigd te hebben eerstdaags ook in te schrijven.

Schrijf u hier in en ontvang GRATIS ons laatste nieuws & events

Lees vorige berichtenLees hier onze Privacy & Cookies regels

In de kijker

Ja, ik wil

Ja, mijn bedrijf is ook gevestigd in Mechelen-Zuid en ik wil meteen profiteren van het uitgebreide netwerk, 
genieten van de vele voordelen & 
de voordelige groepsaankopen.

NU LID WORDEN

Of wens je liever eerst nog een persoonlijk gesprek & meer info?

EEN AFSPRAAK MAKEN